GREENBIKE
 x 

0

V případě jakýchkoliv dotazů k prezentovaným výrobkům nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu nebo na zákaznické lince 608 730 412. Volat můžete v pracovní dny mezi 10 - 16 hodinou.

Adresa pro korespondenci:

GreenBike s.r.o.
Veslařská 142
637 00 Brno

Firma je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 98236.

IČO: 058 12 968

www.greenbike.cz
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zákaznická linka: +420 608 730 412

 

FAT BIKE elektrokolo

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. 

ROAD BIKE - silniční elektrokolo

GreenBike ROAD BIKE je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD BIKE má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám,

MOUNTAIN - horské elektrokolo

GreenBike MOUNTAIN je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Již při prvním pohledu zaujme nejvíce fakt, že díky baterii ukryté v rámu kola GreenBike MOUNTAIN vypadá spíše jako normální horské kolo než elektrokolo.

LADY - dámské elektrokolo

GreenBike LADY je designově moderní elektrokolo se skrytou baterií vhodné nejen pro ženy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13 Ah s dojezdem až 160 km.

JUMP TO TOP

Inteligentní bezdrátový alarm

 

NOVINKA - Cyklo Alarm