GREENBIKE
 x 

0

GreenBike Middle Drive SPEED

59990 Kč
59990 Kč
Vyberte si velikost rámu:
Vyberte si velikost rámu:
Popis

GreenBike Middle Drive SPEED je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. GreenBike Middle Drive SPEED je osazen středovým motorem MiddleDrive vybaveným magnetickým snímačem otáčení klik. Tento typ motoru je vhodnější na běžnou trackingovou cykloturistiku. 

Středové motory MiddleDrive jsou novinkou modelové řady GreenBike pro rok 2020. Tento typ motoru je jedinečný svým tvarem, výkonem, velikostí a nízkou hmotností. Úžasnou vlastností nových motorů MiddleDrive je to, že se umí elektromagneticky odpojit a Vy je tak můžete používat jako normální jízdní kolo a sportovat zcela bez asistence motoru. Tzn, že pokud by během Vaší jízdy došlo k úplnému vybití baterie, je možné bez větší námahy dojet až do cíle. Většina středových motorů na trhu tuto vlastnost nemá.

Kolo je vybavené sadou Shimano Deore 1x10 rychlostí je ideální pro jízdu v terénu i mimo něj.  Ráfky o průměru 27,5" nebo 29" na pláštích KENDA s nízkým valivým odporem a tuhá rámová stavba zaručují kvalitní sportovní zážitky jak s využitím asistence pomocného 250W motoru, tak bez ní. Komponenty na elektrokole se nijak neliší od komponentů běžných jízdních kol sportovní třídy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13Ah s dojezdem až 160km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence). 

Technické údaje:

Rám:  Aluminium 6061
Velikost rámu:  M (18") nebo L (21")
Barva rámu:  černá

Motor:  středový MiddleDrive 36V 250W s magnetickým snímačem, 70 N.m
Baterie:  Li-ion 36V  13Ah skrytá
Oba nabíjení:   4 – 6,5 hod
Dojezd:   až 160 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence, hmotnosti jezdce a profilu trati)
Maximální rychlost:  25 – 30 km/h

Řazení: Shimano DEORE 1x10
Vidlice: SUNTOUR uzamykatelná
Brzdy: hydraulické SHIMANO, kotoučové, disk 160 mm
Ovládání: LCD panel, 5 stupňů asistence, režim chůze
Pláště: KENDA 27,5x1,95" nebo 29x1,95"
Ráfky: 27,5" nebo 29"

Nosnost: do 120 kg
Hmotnost: 21 kg (včetně baterie)
Příslušenství v ceně: stojan, přední LED světlo, nabíječka

FAT BIKE elektrokolo

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. 

ROAD BIKE - silniční elektrokolo

GreenBike ROAD BIKE je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD BIKE má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám,

MOUNTAIN - horské elektrokolo

GreenBike MOUNTAIN je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Již při prvním pohledu zaujme nejvíce fakt, že díky baterii ukryté v rámu kola GreenBike MOUNTAIN vypadá spíše jako normální horské kolo než elektrokolo.

LADY - dámské elektrokolo

GreenBike LADY je designově moderní elektrokolo se skrytou baterií vhodné nejen pro ženy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13 Ah s dojezdem až 160 km.

JUMP TO TOP

Inteligentní bezdrátový alarm

 

NOVINKA - Cyklo Alarm