GREENBIKE
 x 

0

Multifunkční inteligentní cykloalarm

Bezdrátový alarm proti krádeži jízdního kola s inteligentní funkcí brzdového světla, zadního výstražného světla a zvonku.
1990 Kč
1990 Kč
Popis

* bezdrátové provedení vhodné pro většinu typů elektrokol a jízdních kol

* snadné ovládání pomocí dálkového ovladače

* snadná instalace na sedlovku nebo pod sedlo

* malá spotřeba energie - automatické vypínání

* voděodolnost třídy IPX5 do deště

Upozornění pro majitele tohoto alarmu:  !!! PŘED PRVNÍM POUŽITÍM JE NUTNÉ NABÍT BATERII V JEDNOTCE ALARMU !!!

Pro správné fungování bude pravděpodobně ještě potřeba spárovat dálkové ovládání s jednotkou alarmu. Bližší informace najdete v Uživatelské příručce - ke stažení zde -->  PŘÍRUČKA

Video prezentace produktu:

Podívejte se také.....

FAT BIKE elektrokolo

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. 

ROAD BIKE - silniční elektrokolo

GreenBike ROAD BIKE je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD BIKE má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám,

MOUNTAIN - horské elektrokolo

GreenBike MOUNTAIN je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Již při prvním pohledu zaujme nejvíce fakt, že díky baterii ukryté v rámu kola GreenBike MOUNTAIN vypadá spíše jako normální horské kolo než elektrokolo.

LADY - dámské elektrokolo

GreenBike LADY je designově moderní elektrokolo se skrytou baterií vhodné nejen pro ženy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13 Ah s dojezdem až 160 km.

JUMP TO TOP

Inteligentní bezdrátový alarm

 

NOVINKA - Cyklo Alarm