GREENBIKE
 x 

0

Montáž ručního plynu

Ruční plyn je skvělým doplňkem pro Vaše elektrokolo GreenBike. Zejména při rozjezdech do kopce stačí podržet plynovou páčku a kolo se samo rozjede, není potřeba se rozjíždět pomocí pedálů.
1500 Kč
1500 Kč
Popis

Ruční plyn je ideální na těžké rozjezdy do kopce. U elektrokol GreenBike se totiž elektromotor z bezpečnostních důvodů aktivuje až po dvou šlápnutích do pedálů (1x levý a 1x pravý), tedy po otočení kliky o 360°C. To znamená, že i do prudkého kopce se musíte rozjet pomocí šlapání. Ručním plynem dosáhnete absolutního komfortu při rozjezdech, kolo se Vám samo rozjede a po dosažení požadované rychlosti můžete začít šlapat do pedálů.

Další přidanou hodnotou po montáži ručního plynu je aktivace funkce "tempomat". Tato funkce funguje stejně jako u automobilů, po rozjetí na požadovanou rychlost, ať šlapáním nebo pomocí plynu, můžete aktivovat tempomat, který bude Vaši jízdu udržovat v konstantní rychlosti, a to bez šlapání.

Cena je uvedena včetně montáže.

POZNÁMKA: Z důvodu odlišných řídících systémů nejdou páčkou ručního plynu vybavit elektrokola se středovými motory, tedy typy Middle Drive SPEED a Middle Drive TORQUE.

Podívejte se také.....

FAT BIKE elektrokolo

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. 

ROAD BIKE - silniční elektrokolo

GreenBike ROAD BIKE je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD BIKE má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám,

MOUNTAIN - horské elektrokolo

GreenBike MOUNTAIN je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Již při prvním pohledu zaujme nejvíce fakt, že díky baterii ukryté v rámu kola GreenBike MOUNTAIN vypadá spíše jako normální horské kolo než elektrokolo.

LADY - dámské elektrokolo

GreenBike LADY je designově moderní elektrokolo se skrytou baterií vhodné nejen pro ženy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13 Ah s dojezdem až 160 km.

JUMP TO TOP

Inteligentní bezdrátový alarm

 

NOVINKA - Cyklo Alarm