GREENBIKE
 x 

0

GreenBike ROAD BIKE

54990 Kč
54990 Kč
Popis

GreenBike ROAD je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD bike má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící aluminiový rám. Kolo je vybavené sadou Shimano Sora a díky úzkým 28" plášťům a motoru o výkonu 250W dosahujete maximální možné rychlosti při nejnižším možném vydaném úsilí po rovinkách i do kopců. Silniční elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 10Ah s dojezdem až 160km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence).

Technické údaje:

Rám:  Aluminium 6061
Velikost rámu:  M (18")
Barva rámu:  černá
Motor:  Drive 24V, 250W, v zadním náboji, bez uhlíkový
Baterie:  Li-ion 24V  10Ah skrytá
Oba nabíjení:   4 – 5 hod
Dojezd:   až 160 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence, hmotnosti jezdce a profilu trati)
Maximální rychlost:  25 – 30 km/h
Měnič: SHIMANO Sora
Přesmykač: SHIMANO Sora
Řazení: SHIMANO Sora
Převody: 2x9 (18 rychlostí)
Vidlice: pevná
Brzdy: SHIMANO Sora, kotoučové, disk 160 mm
Ovládání: LCD panel, 5 stupňů asistence, režim chůze
Pláště: KENDA 700x25c
Ráfky: 28"
Nosnost: do 120 kg
Hmotnost: 15 kg (včetně baterie)
Příslušenství v ceně: nabíječka

Podívejte se také.....

FAT BIKE elektrokolo

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. 

ROAD BIKE - silniční elektrokolo

GreenBike ROAD BIKE je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD BIKE má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám,

MOUNTAIN - horské elektrokolo

GreenBike MOUNTAIN je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Již při prvním pohledu zaujme nejvíce fakt, že díky baterii ukryté v rámu kola GreenBike MOUNTAIN vypadá spíše jako normální horské kolo než elektrokolo.

LADY - dámské elektrokolo

GreenBike LADY je designově moderní elektrokolo se skrytou baterií vhodné nejen pro ženy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13 Ah s dojezdem až 160 km.

JUMP TO TOP

Inteligentní bezdrátový alarm

 

NOVINKA - Cyklo Alarm