GREENBIKE
 x 

0

Pokud si objednáte výrobu elektrokola je Vaše zakázka po splnění všech podmínek zadána do výroby. Obvykle jsme schopni elektrokolo vyrobit a doručit cca. do 14 dnů.

Pokud si objednáte pouze samostatné doplňky zasíláme zboží obvykle do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky.

Způsoby doručení jsou následující:

1) Kurýrní službou

Doplňky jsou kupujícímu zasílány převážně prostřednictvím kurýrní služby DPD.  K dopravě již hotových elektrokol využíváme kurýrní službu TOPTRANS.

Podle druhu a hodnoty vybraného zboží bude účtováno poštovné a balné v takovéto výši:

  • objednané zboží v hodnotě 0 Kč – 1000 Kč … 179 Kč
  • objednané zboží v hodnotě 1001 Kč – 10000 Kč … 209 Kč
  • objednané zboží v hodnotě 10001 Kč – 55000 Kč… 699 Kč
  • objednané zboží v hodnotě 55001 Kč a více …  1199 Kč

2) Zboží si zákazník může vyzvednout osobně na našem výdejním místě v Brně, ulice Puškinova 30, ovšem jen po předchozí telefonické domluvě.

 

 

 

 

 

 

 

 

FAT BIKE elektrokolo

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. 

ROAD BIKE - silniční elektrokolo

GreenBike ROAD BIKE je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD BIKE má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám,

MOUNTAIN - horské elektrokolo

GreenBike MOUNTAIN je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Již při prvním pohledu zaujme nejvíce fakt, že díky baterii ukryté v rámu kola GreenBike MOUNTAIN vypadá spíše jako normální horské kolo než elektrokolo.

LADY - dámské elektrokolo

GreenBike LADY je designově moderní elektrokolo se skrytou baterií vhodné nejen pro ženy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13 Ah s dojezdem až 160 km.

JUMP TO TOP

Inteligentní bezdrátový alarm

 

NOVINKA - Cyklo Alarm