GREENBIKE
 x 

0
Menu

Montáž ručního plynu

Ruční plyn je skvělým doplňkem pro Vaše elektrokolo GreenBike. Zejména při rozjezdech do kopce stačí podržet plynovou páčku a kolo se samo rozjede, není potřeba se rozjíždět pomocí pedálů.
1500 Kč
1500 Kč
Popis

Ruční plyn je ideální na těžké rozjezdy do kopce. U elektrokol GreenBike se totiž elektromotor z bezpečnostních důvodů aktivuje až po dvou šlápnutích do pedálů (1x levý a 1x pravý), tedy po otočení kliky o 360°C. To znamená, že i do prudkého kopce se musíte rozjet pomocí šlapání. Ručním plynem dosáhnete absolutního komfortu při rozjezdech, kolo se Vám samo rozjede a po dosažení požadované rychlosti můžete začít šlapat do pedálů.

Další přidanou hodnotou po montáži ručního plynu je aktivace funkce "tempomat". Tato funkce funguje stejně jako u automobilů, po rozjetí na požadovanou rychlost, ať šlapáním nebo pomocí plynu, můžete aktivovat tempomat, který bude Vaši jízdu udržovat v konstantní rychlosti, a to bez šlapání.

Cena je uvedena včetně montáže.

Podívejte se také.....

FAT BIKE elektrokolo

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. 

ROAD BIKE - silniční elektrokolo

GreenBike ROAD BIKE je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD BIKE má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám,

MOUNTAIN - horské elektrokolo

GreenBike MOUNTAIN je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Již při prvním pohledu zaujme nejvíce fakt, že díky baterii ukryté v rámu kola GreenBike MOUNTAIN vypadá spíše jako normální horské kolo než elektrokolo.

LADY - dámské elektrokolo

GreenBike LADY je designově moderní elektrokolo se skrytou baterií vhodné nejen pro ženy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13 Ah s dojezdem až 160 km.

JUMP TO TOP

GreenBike ROADBIKE

silniční elektrokolo

NOVINKA - silniční kolo