GREENBIKE
 x 

0

GreenBike ROAD BIKE

54990 Kč
54990 Kč
Popis

GreenBike ROAD je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD bike má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám, který byl vyvinut ve spolupráci se švýcarským výrobcem luxusních elektrokol, firmou Stromer. Kolo je vybavené sadou Shimano Sora a díky úzkým 28" plášťům a motoru o výkonu 250W dosahujete maximální možné rychlosti při nejnižším možném vydaném úsilí po rovinkách i do kopců. Silniční elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 10Ah s dojezdem až 160km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence).

Technické údaje:

Rám:  Aluminium 6061
Velikost rámu:  M (18")
Barva rámu:  černá
Motor:  SYNO Drive 24V, 250W, v zadním náboji, bez uhlíkový
Baterie:  Li-ion 24V  10Ah skrytá
Oba nabíjení:   4 – 5 hod
Dojezd:   až 160 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence, hmotnosti jezdce a profilu trati)
Maximální rychlost:  25 – 30 km/h
Měnič: SHIMANO Sora
Přesmykač: SHIMANO Sora
Řazení: SHIMANO Sora
Převody: 2x9 (18 rychlostí)
Vidlice: pevná
Brzdy: SHIMANO Sora, kotoučové, disk 160 mm
Ovládání: LCD panel, 5 stupňů asistence, režim chůze
Pláště: KENDA 700x25c
Ráfky: 28"
Nosnost: do 120 kg
Hmotnost: 15 kg (včetně baterie)
Příslušenství v ceně: nabíječka

FAT BIKE elektrokolo

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. 

ROAD BIKE - silniční elektrokolo

GreenBike ROAD BIKE je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD BIKE má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám,

MOUNTAIN - horské elektrokolo

GreenBike MOUNTAIN je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Již při prvním pohledu zaujme nejvíce fakt, že díky baterii ukryté v rámu kola GreenBike MOUNTAIN vypadá spíše jako normální horské kolo než elektrokolo.

LADY - dámské elektrokolo

GreenBike LADY je designově moderní elektrokolo se skrytou baterií vhodné nejen pro ženy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13 Ah s dojezdem až 160 km.

JUMP TO TOP

Inteligentní bezdrátový alarm

 

NOVINKA - Cyklo Alarm